ŽMONIŲ KŪNAI ŠVYTI NEMATOMA ŠVIESA

Jul 13

Ar žinojote, kad dauguma gyvų būtybių (įskaitant ir augalus) spinduliuoja akimis nematomą šviesą?

Mokslas dar prieš daugelį metų patvirtino faktą, kad beveik visos gyvos būtybės skleidžia šviesą. Šis atradimas įdomus ne tik iš ezoterinės pusės (laisvė jūsų interpretacijoms ), bet ir iš fizinės, nes švytėjimo stiprumas turi tiesioginį ryšį su ligomis ir organizmo susirgimais. O tai gali padėti išrasti ne tokius invazinius ir mažiau sveikatai kenksmingus ligų nustatymo būdus.

Centrinės mokslinių tyrimų laboratorijos mokslininkas ir tyrimų vadovas dr. Mitsuo Hiramatsu garsiai kalba apie faktą, kad natūralioje būsenoje mūsų kūnas švyti, išskirdamas fotonus – mažyčius, energija pakrautus, šviesos paketėlius. Pasak jo, fotonų buvimas reiškia, kad, nors ir nematome šios šviesos plika akimi, ji yra skleidžiama nuolatos. Švytėjimą jis stebi su fotonų skaitikliu, kuris fiksuoja šviesą žmogaus kaktoje, plaštakose ir pėdose.


Tarptautinio biofizikos instituto Vokietijoje fotonų ekspertas, profesorius Fritzas-Albertas Poppas (Fritz-Albert Popp) taip pat tiria šį švytėjimą. Jis atrado aiškų švytėjimo ryšį su ligomis. Anot jo, švytėjimą sutrikdo ligos, o sutrikęs švytėjimas skiriasi priklausomai nuo ligos rūšies ir stadijos. Kai žmonės serga, pakinta šviesos pulsavimas – impulsai išsidarko, tampa nereguliarūs. (Šią teoriją jis patvirtino atlikdamas tyrimus su amiotrofine lateraline sklezore sergančiais pacientais.)

Galbūt kažkada iš tokių tyrimų išsivystys naujas ligų diagnostikos būdas. Tik pagalvokite – argi nenuostabu būtų, jei bendrą kūno sveikatą ir ligas galėtume nustatyti pagal kūno skleidžiamą šviesą?

Dar vienas įdomus faktas tas, kad japonų mokslininkas Mitsuo Hiramatsu išsiaiškino, jog daugiausia šviesos skleidžia mūsų nagai. Jis ypatingą dėmesį skyrė plaštakoms ir atrado, kad intensyviausias švytėjimas fiksuojamas naguose – nagai išskiria 60 fotonų, pirštai – 40, o delnai tik 20 – tai tamsiausia plaštakos dalis. (Šie rezultatai paskelbti moksliniame žurnale „Journal of Photochemistry and Photobiology B: Biology“).

Kodėl intensyviausią švytėjimą skleidžia būtent nagai, M. Hiramatsu atsakymo neturi. Jis spėja, kad tai gali nulemti optinės savybės – tai reiškia, kad priežastis gali būti tokia, jog nagas funkcionuoja tarsi prizmė, išsklaidanti šviesą. Tačiau ši teorija tik nepatvirtintas spėjimas. Kol kas atsakymo nėra.

Nors toks kūno švytėjimas moksliškai aiškinamas chemine reakcija odos lygmenyje, netrūksta ir ezoterinių paaiškinimo teorijų. Bene populiariausia teorija – jog švytėjimas yra prigimtinė, energetinė žmogaus kūno funkcija. O fotonų matavimas užfiksuoja fizinio kūno energijos srautą. Jei sutrinka švytėjimas, sutrinka ir fizinė žmogaus sveikata (iš esmės, tai patvirtina Fritzo-Alberto Poppo tyrimai). Šviesa (energija) turi sklisti harmoningai ir laisvai.

Akimirkai įsivaizduokime, jog ši ezoterinė teorija yra tiesa ir prisiminkime, kad intensyviausią švytėjimą skleidžia mūsų nagai – kaip manote, kokią įtaką žmogui daro nagų lakas ir dirbtiniai nagai? Nepamirškime ir to, kad šviesą skleidžia ir padai – kaip manote, kaip mus veikia tai, kad nuolatos nešiojame batus?

Created with